Zrub Nela - Liptovský Ján

Drevená zrubová chata sa nachádza za obcou Liptovský Ján v Jánskej doline. Chata sa dá vykúriť krbom aj elektricky. Parkovať sa dá pri chate, kde sa dá dostať po ceste. V zime však odporúčame reťaze alebo pohon 4x4.

Popis ubytovania

Zrubová chata je 2-podlažná.

Prízemie - veľká spoločenská miestnosť s krbom, TV/SAT, DVD prehrávač, kompletne vybavená kuchynská linka (elektrická štvorplatnička, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička s mrazničkou, ponorný mixér, hriankovač...), pohovka a jedálenský kútik. Sociálne zariadenie so sprchovým kútom, WC, bidetom.

1. poschodie - Nachádzajú sa tu 2 izby - v každej sú po 4 postele a wc s umývadlom.

Maximálna kapacita ubytovania - 8 osôb na pevnom lôžku + 2 osoby na pohovke na prízemí.

Okolie

Zrubová chata sa nachádza na Liptove, ktorý je známy svojou nádhernou prírodou, ako stvorenou na turistiku (štíty a doliny Nízkych a Vysokých Tatier,...).

Nachádza sa tu veľa termálnych prameňov, kde stoja kúpaliská (aquapark Tatraladia - vzdialené 10km, termal park Bešeňová – vzdialené 25km, kúpalisko Liptovský Ján - vzdialené 500m), ale aj vodná nádrž Liptovská Mara – kde je možnosť vyskúšať si rôzne druhy vodných športov - vzdialená 12km.

V zimnom období sa hostia môžu lyžovať v neďalekom lyžiarskom stredisku v Závažnej Porube alebo Žiari - vzdialené 10 min. cesty autom.

Cenník

Termín: 23.12. - 6.1.
280 eur / noc za celý zrub

Termín: 7.1. - 22.12.
140 eur / noc za celý zrub

Fotogaléria
Zrub Nela
Exteriér s prestrešenou terasou
Vstup do chaty + dolná kúpelňa
Spoločenská miestnosť
Poschodie + horná kúpelňa
1.izba so spoločným balkónom
2. izba
Viac info získate na tel. čísle: +421 918 584 321
Nezáväzná rezervácia
Obsadenosť
Objavte čaro Liptova

Krásne zrubové chaty na Liptove.