Zrub Jakub – Magurka

Drevená zrubová chata sa nachádza v chatovej osade Magurka, ktorá patrí k obci Partizánska Ľupča. Chata je vzdialená približne 20 minút cesty autom z Partizánskej Ľupče. K zrubovej chate vedie aj cesta z Liptovskej Osady cez Liptovskú Lužnú a Železnô, vzdialenosť je cca 15 km. V zime odporúčame reťaze alebo pohon 4x4.

Zrub je vykurovaný krbom aj elektricky. Je možné posedenie vonku na terase a pred zrubom. Užite si dovolenku v nádhernej prírode bez telefónneho signálu.

Popis ubytovania

Zrubová chata je 2-podlažná.

Prízemie - veľká spoločenská miestnosť s krbom, TV/SAT, DVD prehrávač, kompletne vybavená kuchynská linka (elektrická štvorplatnička, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička s mrazničkou, ponorný mixér, hriankovač, umývačka riadu,...), pohovka a jedálenský kútik. Sociálne zariadenie so sprchovým kútom a WC.

1. poschodie - má 3 izby, 2 sú 2 lôžkové a 1 je 4 lôžková.

Maximálna kapacita ubytovania - 8 osôb na pevnom lôžku + 1 osoba na gauči na prízemí.

Okolie

Magurka je najvyššie položená osada nielen na Liptove, ale aj na celom Slovensku (1050 m n.m. pod hrebeňom Nízkych Tatier), ktorá láka návštevníkov nedotknutou prírodou.

V okolí sa nachádzajú termálne kúpaliská (aquapark Tatraladia - vzdialený 40km, termal park Bešeňová – vzdialený 15km, ale aj vodná nádrž Liptovská Mara – kde je možnosť vyskúšať si rôzne druhy vodných športov - vzdialená 38km.

V zimnom období sa naskytajú možnosti na lyžovanie v Jasnej, najväčšom slovenskom lyžiarskom areáli (vzdialenosť asi 55km), alebo Ski parku Ružomberok (vzdialené asi 30km).

Kultúrne sa dá vyžiť aj v neďalekej rezervácií ľudovej architektúry vo Vlkolínci, zapísanej do dedičstva UNESCO.

Cenník

Termín: 23.12. - 6.1.
280 eur / noc za celý zrub

Termín: 7.1. - 22.12.
140 eur / noc za celý zrub

Fotogaléria
Zrub Jakub
Exteriér - terasa, ohnisko
Vstup a kúpelňa
Spoločenská miestnosť
4 - lôžková izba
2 - lôžková izba č. 1
2 - lôžková izba č. 2
Viac info získate na tel. čísle: +421 918 584 321
Nezáväzná rezervácia
Obsadenosť
Objavte čaro Liptova

Krásne zrubové chaty na Liptove.